Skvělé olivové oleje na jednom místě

Máte rádi olivový olej?
Klasický olej asi všichni známe, ale ten olivový nepoužívají při vaření všichni. Je to škoda, protože právě díky olivovému oleji získá jídlo mnohem lepší chuť. V supermarketech je sice docela velký výběr, ale většinou jde o obyčejné oleje, které bývají vyrobené z pokrutin. U nás koupíte nejlepší olivový olej Olivum, který je vyrobený z celých oliv, které pěstují tradiční pěstitelé v Řecku, Španělsku a Itálii. Právě z těchto států pochází značná část produkce olivových olejů – oleje jsou kvalitní, velmi chutné a vyhledávané na celém světě.

olivový olej

Proč si vybrat náš e-shop? Právě proto, že nabízíme velmi velký výběr těch nejlepších olejů, jaké můžete sehnat. V olejích a delikatesách se vyznáme, a neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Vyzkoušejte olej, který dodá celému pokrmu výraznou chuť – rozhodně to poznáte. Obyčejné řepkové a slunečnicové oleje zdaleka nedosahují kvality těch olivových, a byla by škoda je nevyzkoušet i ve vaší kuchyni.

olej v misce

U nás najdete oleje levnější, ale i ty velmi luxusní za několik stokorun. Jde o exkluzivní oleje, které jsou vhodné jako výjimečný dárek pro kohokoliv, kdo ocení kvalitní produkt. Najdete u nás i doplňkový sortiment ve formě celých oliv, ochucovadel a koření ve vysoké kvalitě. Poskládat si u nás můžete i celý dárkový koš.

Olivový olej se používá nejen v kuchyni. Najdete jej v kvalitní kosmetice, protože olivy mají blahodárný vliv na pokožku. Díky olivám je pokožka vyživená a hladká. Pokud si vyrábíte domácí kosmetiku, zkuste do ní použít právě některý z našich olejů. Pokud budete kupovat olivový olej v supermarketu, dbejte na to, že musí mít tmavou lahev, aby olej vydržel dlouho chutný. Pokud bude ve světlé lahvi, raději jej nechte ležet v polici a vyberte si jiný, byť dražší. Světlou lahví riskujete, že jej nestihnete použít, protože se zkazí.