Máte rádi olivový olej?
Klasický olej asi všichni známe, ale ten olivový nepoužívají při vaření všichni. Je to škoda, protože právě díky olivovému oleji získá jídlo mnohem lepší chuť. V supermarketech je sice docela velký výběr, ale většinou jde o obyčejné oleje, které bývají vyrobené z pokrutin. U nás koupíte nejlepší olivový olej Olivum, který je vyrobený z celých oliv, které pěstují tradiční pěstitelé v Řecku, Španělsku a Itálii. Právě z těchto států pochází značná část produkce olivových olejů – oleje jsou kvalitní, velmi chutné a vyhledávané na celém světě.

olivový olej

Proč si vybrat náš e-shop? Právě proto, že nabízíme velmi velký výběr těch nejlepších olejů, jaké můžete sehnat. V olejích a delikatesách se vyznáme, a neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Vyzkoušejte olej, který dodá celému pokrmu výraznou chuť – rozhodně to poznáte. Obyčejné řepkové a slunečnicové oleje zdaleka nedosahují kvality těch olivových, a byla by škoda je nevyzkoušet i ve vaší kuchyni.

olej v misce

U nás najdete oleje levnější, ale i ty velmi luxusní za několik stokorun. Jde o exkluzivní oleje, které jsou vhodné jako výjimečný dárek pro kohokoliv, kdo ocení kvalitní produkt. Najdete u nás i doplňkový sortiment ve formě celých oliv, ochucovadel a koření ve vysoké kvalitě. Poskládat si u nás můžete i celý dárkový koš.

Olivový olej se používá nejen v kuchyni. Najdete jej v kvalitní kosmetice, protože olivy mají blahodárný vliv na pokožku. Díky olivám je pokožka vyživená a hladká. Pokud si vyrábíte domácí kosmetiku, zkuste do ní použít právě některý z našich olejů. Pokud budete kupovat olivový olej v supermarketu, dbejte na to, že musí mít tmavou lahev, aby olej vydržel dlouho chutný. Pokud bude ve světlé lahvi, raději jej nechte ležet v polici a vyberte si jiný, byť dražší. Světlou lahví riskujete, že jej nestihnete použít, protože se zkazí.