Jistým životním paradoxem je, že si lidé uschovávají na památku svatební oznámení mileneckých a později manželských párů, které se již rozvedly, a nežijí spolu. Oznámení tak zůstává jedinou indicií, která i po mnoha letech směřuje ke kořenům lásky, která již vyprchala a přestala mít ten původní náboj.

Tím vás nechceme strašit a přivolávat malbu čerta na zdi, nikdo z vás si jistě před svatbou nepředstavuje, že nastanou i chvíle obtížné, kdy se jako partneři nemusíte shodnout, a kdy budete muset spolu řešit i velmi závažná rozhodnutí, každopádně ať už to dopadne jakkoli, lidé si vás díky svatebnímu oznámení budou pamatovat v tom lepším světle.

svatební oznámení

Svatební oznámení, pokud si jej uschováte na památku i vy, může být po mnoha letech inspirativní a může vás upozornit na to, že jste kdysi někoho milovali, a že jste také k tomu měli pádný důvod. Můžete tak svůj život obrátit k lepšímu, změnit a povznést na vyšší úroveň. https://www.helpforenglish.cz/article/2006060902-urovne-znalosti-anglictiny Život není jen jednotvárný rytmus „má dáti – dal“, je to sled nepřetržitých rozhodování, jak vycházet s lidmi kolem vás, a jak sami se sebou. Svatba je tedy jakýmsi počátkem nového cyklu a tak byste ji také měli brát, nejen vážně, ale i s nadhledem a s humorem.

červené srdce

Máte na výběr

Naštěstí je výběr svatebních oznámení obrovský a můžete vámi zvolený styl nechat poupravit, použít jiný citát, vložit do něj své vlastní motto a inspirovat tím ostatní. Pro kreativní osoby je svatební oznámení možností sebevyjádření, někomu vyhovuje spíše skromnější projev, jiný dává přednost extravaganci a většímu extrovertnímu projevu. Oznámení mohou být jednobarevná, v několika základních barvách anebo ve věrném barevném provedení např. s květinovými vzory. Podobné je to i s písmem, s typem fontu, jeho velikostí i barvou. Vybírejte oznámení společně a hlavně si uvědomte, že vaši volbu budou mít lidé doma v šuplíku třeba dvacet, třicet let.