Prvním znamením zvěrokruhu je Beran. Žena, narozená v tomto znamení je aktivní a činorodá osobnost. Která si dokáže poradit i v krizových situacích. Často se vrhá po hlavě do nových životních výzev. Její tvář zdobí vřelý úsměv a jiskra v oku. Druhým znamením je Býk. Pro ženu narozenou v tomto znamení je důležitou hodnotou materiální zabezpečení, které od života očekává. Je spolehlivá, trpělivá a největší její ctností je věrnost. Žena narozena v Blížencích, které je třetím znamením zvěrokruhu, je všestranná a nápaditá. Její občasná náladovost je vyvážená schopností se učit a vzdělávat až do pozdního věku. Rovněž ráda mění prostředí a cestuje. Žena, narozena ve znamení Raka, patří mezi citlivé osobnosti se silným vztahem k rodině a domovu. Manželství pro ně bývá snem, který naplňují stoprocentně. V následujícím ohnivém znamení Lva se rodí ženy, které milují nezávislost. Důstojné a velkorysé Lvice mají srdce na dlani. Ve svých citech jsou otevřené a upřímné. V manželství či partnerství rády hrají dominantní roli. Panna je šestým znamením zvěrokruhu. Žena v tomto znamení narozená je nesmírně pracovitá a její největší předností je schopnost, vnášet do života potřebný řád. V lásce je sice zdrženlivá, ale pokud najde vhodného partnera, stanou se oddanými partnerkami po celý život.

Žena ve znamení Raka

Žena narozena ve znamení Vah bývá nejen krásná, ale i rozvážná. Její touha po partnerském svazku bývá ze všech znamení nejvíce výrazná. Přestože je ráda nezávislá, na misce vah to v životě vždycky vyrovná. Díky vrozenému smyslu pro fair play hraje často roli smiřovatele. Ve znamení Štíra se rodí ženy, které jsou přirozenými bojovnicemi za pravdu a spravedlnost. Vynikají silou vůle a vždy dosáhnou svého. Nesnášejí průměrnost a zbabělost. Pokud se tato žena zamiluje, bude i výjimečnou manželkou či partnerkou. Znamení Kozoroha patří mezi ta nejctižádostivější. Pod chladnou krásou této ženy bývá ukryto vřelé srdce.

Žena ve znamení Ryb

Je vytrvalá a houževnatá a stojí pevně nohama na zemi. Achillovou patou je vnitřní nedůvěra sama v sebe a okolí ji často musí ujistit o jejich kvalitách. Žena ve znamení Vodnáře je nezávislá a šarmantní, s láskou ke svobodě a přátelství. Ráda se netradičně obléká a tak ji poznáte na první pohled. Miluje krásu a ve vztahu bývá dobrou společnicí. Posledním znamením zvěrokruhu jsou Ryby. A protože jsou ve znaku ryby dvě, v osobnosti ženy se to promítá. Přestože je půvabná, charismatická a přátelská, na druhé straně i odhodlaná, zdatná a nesmlouvavá. Často se ocitá mezi pocity  vrcholného optimismu k naprostému pesimismu. Vládcem toho znamení je Jupiter, planeta štěstí a ochrany.