Menstruace je nedílnou součástí života žen. Některé slečny s ní mají zkušenosti již okolo desátého roku věku, což je velmi brzo. I takto malé dívky by měly vědět, co je čeká a nemine, a jak se v takové situaci zachovat. Dnes je moderní doba, a osvěta je poměrně běžná. Většina maminek nejspíše dcerám doporučí vložky či tampony, které jsou ale většinou vyrobeny z bělené buničiny. Zvláště v případě tamponů to není zrovna nejzdravější varianta pro naše těla. Dopřejte svým dcerám a také sobě novinku, kterou jsou menstruační kalhotky.

žena v kalhotkách

Neděle se názvu
Jak název napovídá, jde o kalhotky, které se nosí namísto běžných. Jsou určeny k ochraně před protočením během menstruace, a dokážou pohltit veškerou tekutinu. Je třeba vybrat vhodný typ savosti, ale pokud víte, jak silnou máte menstruaci, a kolik tamponů a vložek během ní spotřebujete, neměl by pro vás být problém odhadnout i počet a druhy kalhotek. Na výběr máte z několika střihů – tanga, klasické kalhotky, kalhotky s vysokým pasem a brazilky.

komínek vložek

Naše kalhotky jsou levnější než značkové zahraniční kalhotky, a vypadají velmi hezky. Málokdo pozná na první pohled, že nejde o klasické kalhotky. Chcete je vyzkoušet? Není nic jednoduššího, než si je u nás objednat. Pokud nedokážete odhadnout počet kusů, pomůžeme vám.

Menstruační kalhotky představují moderní hygienické pomůcky, které pohltí nejen tekutinu, ale samozřejmě i pach. Jsou diskrétní, a díky tomu si našly místo u mnoha a mnoha žen a dívek, které chtějí dokonalou ochranu a komfort během jejich dnů. Naše kalhotky jsou komfortní, a každá si u nás najde svůj oblíbený střih. I tento druh kalhotek může vypadat dobře a žena s e nich může cítit dobře. Není důvod, aby se žena za svou menstruaci styděla, proto vyrábíme tyto kalhotky v v sexy variantách s krajkou. Vyzkoušejte je, budete velmi mile překvapena.