Když se má narodit miminko, další člen rodiny, je to vždycky velká radost, zejména, když jde třeba o první vnouče. Rodina se modlí, aby bylo všechno v pořádku, a miminko i maminka byli v pořádku a všechno se zvládlo. Co je ale také důležité je výbavička. A to opravdu není levná záležitost, jak se můžete teď porozhlédnout v dnešní době kolem sebe. Samozřejmě děťátko bude potřebovat hodně oblečení, ještě více, pokud se narodí v zimě. Potřebujete kvalitní fusak. Ale ten fusak musíte mít do čeho dát. Ideální věcí pro nastávající rodiče je kočárek 3v1. Nyní si osvětlíme, o co jde, pro všechny, kteří o tom zatím neměli ani páru, nebojte se, žádný učený rodič z nebe nespadl, takže i vy se všechno naučíte.

maminka

Jedná se o trojkombinaci, jak někde najdete, a jde o to, že budete mít kočárek, který bude mít hlubokou korbu, pro nově narozená miminka, které ještě leží. Zhruba po půl roce, kdy se děťátko vyvine tak, že bude sedět a bude více zvídavé a cesty kočárkem už nebude mít jenom pro spánek, bude potřeba přesedlat z korby na sportovní kočárek, který se právě tomuto faktu přizpůsobuje.

kocarek

No a k tomu všemu trojkombinace zahrnuje ještě autosedačku, čili vajíčko, ve kterém budete dítě převáže ve vašem automobilovém voze. Neděste se toho, že toto složení bude strašně drahé, dají se totiž tyto trojkombinace sehnat už do deseti tisíc korun. A navíc si můžete vybrat barvu a celkový design a barvu kovové konstrukce, prostě i když to budete mít levnější, nemyslete si, že byste byli nějak ochuzeni na designu. Barevné kombinace a motivy, ze kterých si každý vybere, každá značka nabízí něco jiného, takže i vy si můžete vybrat dle svých preferencí a dle svého uvážení. Hezké jsou tmavé korbičky, třeba i celé černé, nebo pokud chcete dát na odiv, že máte holčičku, vyberte si pestrobarevnější kočárek s růžovou barvou.