Jenže co s tím nadělají. Nic. Muži to tak prostě mají a potřebují občas do té hospody zmizet. Pokecat si s chlapy a řečeno upřímně, sehnat tamto či ono. Tento trend však již není, co býval. Může za to především zákaz kouření v restauracích, ale hlavně ceny čepovaného piva. Nebudu zde rozebírat kdo za ně může, zda přímo výrobci, nebo si jen majitelé hospod chtějí rychle namastit kapsu. Toto téma ponecháme jiným a jinde. Takže muži tak nabourávají rodinný rozpočet a to řádně. Proto hledají nějaké náhradní řešení, něco, co by se té jejich hospodě podobalo. A tak se scházejí po pláccích, garážích či jiných místech, kde si mohou sednou a cucat láhvovou desítku. Jenže…

pivo

Potíž je v tom, že většina mužů tento nápoj jaksi neuznává, a přece jen si říkají, že čepované pivo je čepované pivo. Zde tedy již musí nastoupit účinná pomoc. Tou je domácí výčepní zařízení, které jim nahradí to, o co návštěvou hospody přišli. Výhody zde asi nemá cenu vypisovat, protože jsou zřejmé, ale přece jen pár by se jich tu zmínit mohlo.

piva

Tak především je to úspora peněz a času. Peněz proto, že koupě soudečku přímo od zdroje je rozhodně levnější, než pít pivo v hospodě. On si totiž majitel musí nějaké peníze přirazit, na provoz, na elektriku na vodu a tak dále atak dále. Což při koupi bečky domů odpadá. A s časem se to má tak, že cesta do hospody nějakou dobu trvá a návraty domů, jak známo, se mohou někdy prodloužit do přímo drastických hodin. Navíc manželka může kdykoli za mužem přijít a dát mu třeba nabrousit nůž.

Tyto evidentní výhody jistě donutí každého muže si domácí výčepní zařízení pořídit. Není to zase tak drahá záležitost i když si pán domu vybere dražší variantu. A pozor, nemusí to platiti sám, pokud se domluví více mužů, mohou se složit a používat toto zařízení společně. Takže, pánové, neváhejte a ihned si tuto věc objednejte.