Využívání nejrůznějších virtuálních služeb, včetně virtuálních sídel je v posledních letech obrovským hitem. Není se čemu divit, virtuální sídla, ale i sdílené kanceláře, dokáží efektivně snížit náklady na provoz společnosti, a to se v současné nelehké době více než hodí snad každému. Pronájem běžných kanceláři je mnohdy až několikanásobně dražší, než-li je tomu v případě virtuálního sídla.

Virtuální sídlo firmy

Zákonnou povinnost fyzického sídla lze vyřešit jednoduše

Virtuální sídlo zajisté ocení každá společnost. Tato varianta je velmi oblíbená především u menších společností, které mají například malý provoz či je třeba mít ze zákona oficiálně zapsané sídlo, které však není kde umístit. Dalším důvodem může být i to, že chce mít firma zkrátka a jednoduše prestižní adresu. Za poskytnutí sídla jsou samozřejmě účtovány poplatky, které jsou závislé především na konkrétní lokalitě a její prestižnosti či poskytovaných službách.

Zvláštní kapitolu pak tvoří korespondence. Samozřejmě je pochopitelné, že na adresu virtuálního sídla bude chodit korespondence všeho druhu. To lze však jednoduše vyřešit, možností je hned několik. Korespondenci si samozřejmě může pravidelně vyzvedávat oprávněná osoba, dále je možné se domluvit i na zpracování příchozí korespondence Kancelar29.cz. Záleží čisté na konkrétních potřebách dané společnosti a možnostech poskytovatele těchto služeb.

Zpracování korespondence

Virtuální sídlo můžete mít i na prestižní adrese

Ať už se rozhodnete pro využívání služeb virtuálního sídla s rozšířenými službami či jen základní variantou, rozhodně neprohloupíte. Sídlo na prestižní adrese může navíc vaší firmě přidat na důvěryhodnosti a přilákat nové klienty či zákazníky. Rovněž je ve většině případů možné využívat nejrůznější zázemí či konferenční a zasedací místnosti. Schůzka s obchodními partnery či pracovníky nejrůznějších úřadů pro vás již nebude noční můrou.