Pokud jste rodič, tak víte, že není krásnější okamžik, než když vidíte své děti se smát, když jim září oči a jsou šťastné. Jsou dvě situace, které vaše děti nadchnou se stoprocentní jistotou. Jsou to Vánoce, když rozbalují dárky a pak oslavy jejich narozenin. Samozřejmě jsou to dárky, co jim udělá největší radost, ale nejsou jediné. Ke každým oslavám narozenin totiž patří kamarádi a nejedno překvapení, které jim můžete přichystat.

Oslavy narozenin našich dětí, to je kupa kamarádů, nafukovací balónky a hromada sladkostí a dobrot. A co je také úkolem nás rodičů? Vymyslet na oslavu nějaký program, nějakou zábavu, která potěší jak oslavence, tak všechny další přítomné děti, protože jen dobré jídlo děti nezabaví. A jaký program můžete vymyslet?

kouzelník

Mnoho oslav se koná mimo domov, můžete využít jak přímo restaurací a jejich salónků, nebo uspořádat oslavu v Jumpcentru nebo u McDonalda, ale není důvod neudělat oslavu přímo u vás doma na zahradě. Zábava na oslavách nezáleží až tak na místě, ale na programu, který vymyslíte a je tu něco, co oslavu vašeho dítěte udělá nezapomenutelnou. Je to kouzelník!

kouzelník

Slovo kouzelník určitě vzniklo od slova kouzlo. Ale kouzlo není jen samotný trik, ale kouzelník umí vykouzlit i úsměv na tváři všech přítomných. A to je to skutečné kouzlo. Kouzelník na vašich oslavách, to je záruka pobavení se nejen pro děti, ale i pro dospělé. Záleží jen na vás, jak se s kouzelníkem domluvíte. Kouzelník je vždy připravený na více variant zábavy. Rádi byste přišli na kloub nějakému kouzlu? Nečekejte, že vám je kouzelník prozradí, ale můžete se mu koukat pod prsty a třeba něco odhalíte. A když pěkně poprosíte, kouzelník vás možná nějaké hodně jednoduché kouzlo naučí. Dětský úsměv je čarovný a jejich úsměv je nakažlivý a pokud se bude usmívat vaše dítě, bude se usmívat celý svět kolem něj.