Společně si uvařte italské menu

Rádi vaříte? Bezva! Pusťte se do toho společně. Ovšem vymyslete si luxusní menu. V případě italského například:

  • předkrm: salát caprese
  • hlavní chod: lasagne
  • dezert: tiramisu

Uvidíte, že se pobavíte i pochutnáte dvojnásob. Dobrou chuť.

vaření

Hezky se oblékněte

Jste sice v pohodlí domova, ale přesto se hoďte do gala. Oblečte si své nejlepší šaty nebo oblek a nezapomeňte také na účes, líčení a jemný parfém. Ukažte, že se chcete tomu druhému stále líbit.

Degustujte vína

Jste milovníci vín? V tom případě si objednejte degustační set vín. V něm najdete i povídání o každém víně. Pro tento večer ze sebe udělejte znalce. Degustaci samozřejmě doplňte vhodnými skleničkami a drobným občerstvením.

Zatančete si

Kdo říká, že za tancem musíte vyrazit ven? Rozvlnit se můžete klidně i u vás v obýváku. Pusťte si do reproduktoru oblíbené písničky nebo na youtube celá videa.

Uspořádejte piknik

Uspořádejte doma nebo na balkoně (v případě hezkého počasí) romantický piknik. Na zem rozprostřete deku, rozhoďte pohodlné polštáře a nachystejte jídlo, které máte rádi. Piknikový koš a svíčky v lucernách celou atmosféru pěkně doladí.

Domácí kino

Naplánujte večerní promítání filmů a vytvořte si doma kino. Na sedačce si udělejte pohodlí, rozpečte popcorn a přitulte se k sobě. 

Doma jako v baru

Připravte si doma společně výroční koktejl. Na internetu si najděte recepty, které vás zaujmou a zahrajte si na barmany.

pár

Hrajte hry

Je jedno, zda vytáhnete klasické Člověče, nezlob se nebo nejnovější deskovou hru, zábavu si užijete u obojího. Hru můžete vyšperkovat například tím, že kdo prohraje, udělá tomu druhému masáž.

Vzpomínejte

Vzpomínejte, jak jste se seznámili, prohlížejte si fotky, videa. Jaká dovolená se vám líbila nejvíce, s kým zajímavým jste se seznámili nebo kdy jste spolu zažili horké chvilky.

Plánujte nejen dovolenou

Plánujte společnou budoucnost, kde se vidíte za 5 let? V domečku s pejskem a dětmi nebo na luxusní dovolené na Maledivách? Klidně se nechte i trošku unést fantazií.