Která žena by nechtěla mít krásné dlouhé a husté řasy? Asi žádná, a dokonce i mnozí muži se rádi starají o svůj zevnějšek, aby byli pro opačné pohlaví atraktivní. Řasy k našemu tělu neodmyslitelně patří asi jako vlasy, a kdybychom je neměli, vypadal by náš obličej poněkud podivně a nepřirozeně. Tak, jako existují různé vyživující šampony a kondicionéry, je na trhu k mání také sérum na růst řas. Jedná se o koncentrované výtažky z přírodních surovin, které řasy vyživují přirozenou cestou – tedy vstřebáváním živin, aniž by bylo nutné organismus zatěžovat cizorodými chemickými látkami.

hnědooká kráska

Nezapomínejte na to hlavní

Zdravá strava – bez změny jídelníčku vám nebudou žádné výživové doplňky ani sérum na růst řas k ničemu, protože lidské tělo funguje na bázi priorit. Zjednodušeně řečeno, pokud mu nedodáte potřebné živiny, bude veškerou výživu nejprve směrovat pro udržení acidobazické rovnováhy krve a tělních tekutin a poté pro regeneraci buněk mozku, jater, ledvin a srdce a následně dalších orgánů. Pokožka, vlasy, nehty, řasy a ochlupení pak zůstanou na posledním místě v žebříčku důležitosti, a jistě vám dochází, že právě tam se nejprve projeví nedostatky ve výživě. Jinými slovy, stárnout začnete na pokožce, vlasech a řasách, a právě zde také obvykle rozpoznáte stáří člověka a odhadnete jeho věk. A kdo vypadá např. ve svých 40 letech na dvacet, je to tím, že lépe o sebe pečuje a hlavně se dobře stravuje.

ženské oko

Stres a optimální pohyb – na toto téma jistě budete znát spoustu dobrých rad a tak bychom tento odstavec mohli shrnout do jedné jediné zásadní věty: Vyhýbejte se stresovým situacím a snažte se je ze svého života efektivně eliminovat a zároveň se více hýbejte, pravidelně cvičte, posilujte, choďte více pěšky, jezděte na kole, choďte po schodech, skákejte na trampolíně nebo plavte v bazénu.