http://www.roznov.cz/zaci-zs-5-kvetna-venovali-financni-prostredky-roznovskemu-psimu-utulku-342-2017/d-19166 8pt“>Vždycky jsem byla taková tvůrčí duše, protože mě bavilo něco vyrábět. Tak jsem si řekla, že bych mohla dělat třeba keramiku, proto jsem se přihlásila do jednoho kroužku, kde se dospělí lidé a taky děti věnovali keramice. Musím říct, že to byl úplný propadák. Mě to nebavilo, ale naštěstí tam se mnou chodil můj kreativní syn, kterého to moc bavilo. Svého syna jsem se tam vzala proto, protože jsem se styděla tam sama jít. Ponejvíce tam stejně byly děti a dorost než dospělí lidé. Tak jsem to raději vzdala. Mám ale přítele, který je umělecký kovář. Líbí se mi, jak dokáže krásně vykovat třeba nový kovaný plot anebo nábytek. A na zahradě mi udělal krásnou lavici, dvě židle a také krásný stůl. Navíc je to ze zdobeného kovaného kovu a je to takové pochromované a má to krásnou patinu. Taky můj přítel dělá ručně kované nože, které prodává.

Moc ráda vařím.

A ručně kované nože, které má na prodej, mají taky opravdu svůj styl a originální postup kování. Líbí se mi, jak můj přítel nože vyrábí. Opravdu ty kované nože vyrábí ručně, a to s láskou. Můj přítel totiž vždycky snil o tom, že bude prodávat své výrobky. Takže jsem ráda, že se příteli splnil jeho sen. A já jsem taky ráda. Protože ručně kované nože na prodej se prodávají opravdu skvěle, je o ně vážně velký zájem.

Chci ostré nože.

Každý je chce, protože každý kus je originál. Pokud taky budete někdy ručně vyrábět nějaké zboží, tak se nebojte a pusťte se do toho, protože přítel dělá ručně kované nože na prodej kvůli tomu, že taky těší své zákazníky, ale taky přítel dělá hlavně to, co ho baví. Tohle například mě by vůbec nebavilo. Já jsem si udělala kosmetický kurz a jde mi to pěkně od ruky, takže mám taky výbornou klientelu. Moc ráda si taky s klientkami povídám, ale na přítele nemám Ten je vážně šikovný a taky musí mít prima představivost, protože kované nože musejí mít taky prima design. Protože ručně kované nože na prodej Ghclever musí mít svůj styl.