Nejčastější věc, která lidem na jejich autech chybí jsou ve skutečnosti drobnosti. Nevěříte? Mnoho lidí touží jen po jiném designu interiéru, který by odpovídal jejich potřebám. Nejčastěji to začnou řešit rodiče malých dětí. Nebo po malých vychytávkách, které jejich auto zatím nemá a jiné ano, ale vlastně není potřeba kupovat auto nové.

Auto, které bylo perfektní pro mladý pár už nemusí přesně odpovídat potřebám mladých rodičů. Pokud jste mysleli na budoucnost, určitě máte bezpečné auto s velkým zavazadlovým prostorem. Jen vám možná začne chybět jedna věc. Stín. Při dlouhých cestách nedocenitelný detail.

autofolie

Jak jen dosáhnou toho, aby váš potomek byl celou cestu ve stínu? Stínidla málokdy zakryjí celé okno nebo pokryjí všechny úhly, někdy možná padají a musíte je neustále upravovat, aby plnili svoji funkci. A přitom celý tenhle problém má úplně jednoduché řešení.

Víte, že existuje možnost tónování autoskel Brno? Záležitost za pár tisíc, která ve skutečnosti zvýší cestovní komfort vás i dítěte o 100 %. U nás si můžete nechat ztmavit skla jen lehce, nebo je nechat úplně zneprůhlednit. Tónovaná skla odstíní až 50 % slunečního záření a zároveň znemožní nahlížet kolemjdoucím z vnější do auta, přitom váš výhled bude ven bude neomezený. Použité materiály jsou jen té nejvyšší kvality a s bezpečnostním atestem Ministerstva dopravy ČR.

tónová autoskle

Tónování na počkání, to je naše heslo. Váš i náš čas je velmi cenná komodita, proto vám nabízíme možnost využít rezervačního systému, kde si vyberete nejvhodnější volný termín. Samotné tónování nezabere ani 3 hodiny díky profesionální práci našich techniků. Během jednoho dopoledne tak můžete nechat svoje auto vylepšit za tu nejlepší cenu na trhu. Zamluvíte si termín, přijedete a necháte auto v naší péči, zatímco si vyřídíte pochůzky v centru města. A potom si upravené auto opět vyzvednete. Snadné a rychlé řešení pro vaše pohodlí.