Milujete zimní sporty? Lyžujete? Koukáte po očku už nyní na nabídky vhodných středisek a přemýšlíte, kam letos vyrazit na lyže?

Což takhle Červená voda https://www.skibukovka.cz/cz/? Horský resort Buková hora je střediskem alpského stylu. Poskytuje ubytování buď v Čenkovicích, nebo v Červené vodě. Obě možnosti ubytování spadají do areálu Skibukovka, který spojuje 5 sjezdových tratí. Moderní středisko Červená Voda vám nabízí dvě nejdelší sjezdovky http://dendrologickazahrada.cz/dgz/eshop/produkt/Metodika-pro-vyber-vhodnych-druhu-drevin-a-bylin-pro-venkovska-sidla-Metodika-pro-195.html Orlických hor a nejmodernější čtyřsedačkovou lanovku s vyhřívanými sedadly a krytem, který chrání lyžaře a snowboardisty před nepřízní počasí. V areálu Skibukovka je celkem k dispozici 5 sjezdovek, které vedou na Bukovou horu.

červená voda

Středisko neslouží ovšem pouze milovníkům zimních sportů. Je zde krásně ve kterémkoliv ročním období a lanovkou můžete vyjet na Bukovou horu opravdu kdykoliv. Naskytne se vám krásný pohled do okolí. Tato oblast je ideální na cykloturistiku, pěší turistiku, ale můžete si zde vypůjčit třeba také horské koloběžky, nebo horské káry. Zajímavých aktivit se nabízí celá řada, každý si přijde na své.

červená voda

Můžete zvolit ubytování v klasickém středisku Čenkovice, nebo v moderním novém středisku Červená voda. Na výběr je více ubytovacích kapacit a určitě si každý dokáže vybrat přesně to, co nejlépe splní jeho očekávání. Je také možné přiobjednat snídaně, nebo polopenzi. Penziony mají k dispozici různě velké apartmány a studia, není problém sehnat ubytování i pro početnější skupinu v jednom penzionu. V Červené vodě je také restaurace, která nabízí hostům jídla jak z české klasické kuchyně, tak slovenskou klasiku, halušky, ale můžete si vybrat i klasiku moderní fastfodovou.

Skibukovka čeká na své hosty, aby předvedla, co všechno může nabídnout a čím se může pochlubit. Přijeďte poznávat Orlické hory z tohoto areálu. Červená voda určitě stojí za vaši návštěvu. Nové moderní středisko uspokojí prostě i ty náročné klienty.