Kdo má rád asijskou kulturu, dobře vystavené zápletky a příběh nebude většinou zklamaný. Korejská dramata většinou oplývají skvělým příběhem na různá témata a řeší se v nich opravdu všechno. Od klasických zamilovaných příběhů přes vážná témata až po témata sci-fi a fantasy. Pojďme se podívat na seznam k-dramat, které rozhodně musíte vidět.

korejský pár

  • The Heirs

Příběh s korejským obsazením ovšem z prostředí LA, který se odehrává v prostředí elitní školy, kterou navštěvují děti nejbohatších korejských rodin. Zde se protnou dvě společenské vrstvy a také rozdílné osudy.

  • Weightlifting Fairy Kim Bok-joo

Komediální seriál, u kterého se zasmějete ale také popláčete. Odehrává se v sportovním prostředí, kdy hlavními postavami jsou plavec, dívka věnující se závodnímu vzpírání a gymnastka. Kromě milostné zápletky se zde řeší i nelítostné prostředí sportu a poruchy příjmu potravy.

  • A Bussiness Proposal

Seriál z roku 2022 který si získal oblibu u širokého publika. Milý, romantický i dojemný seriál o tom, jak mladá Ha-ri v přestrojení za svou nejlepší kamarádku jde na rande, kde má za úkol odradit svůj protějšek. Ke svému zděšení zjistí, že onen protějšek je její nadřízený, který k tomu vytasí zásnubní prsten.

svatba

  • Strong Woman Do Bong-soon

Fantasy komediální seriál o dívce, která má nadpřirozené schopnosti v podobě nesmírné síly. Kromě ovládání své síly se zaplete do spleti milostných vztahů, které udělají její život jen těžším.

  • Crash Landing on You

Mladá bohatá dědička se při tornádu nedopatřením dostane ze svého rodného města do Severní Koreje. Tam ji najde severokorejský voják, který se navzdory pravidlům v jeho zemi rozhodne jí pomoci.

  • My ID Is Gangnam Beauty

Mi-rae byla léta šikována kvůli svému vzhledu. Proto se rozhodla podstoupit plastickou operaci, aby vylepšila svůj zevnějšek. Jak ale následně zjistila, krása není všechno a do jejího života se dostali nové problémy, které ani v nejmenším neočekávala.