Vždycky jsem se těšila, až budu řídit auto. Auta mě bavila řídit už jako malá holka. Vy se možná ptáte, jak jsem jako malá holka mohla řídit auto. Myslím si, že tohle vám opravdu mohu jednoduše vysvětlit, protože je na to jednoduchá odpověď. Dříve jsem hrála videohry. A na hrách mně kromě populárního Maria taky hodně bavili hrát auta.

Mám ráda sporťáky.

A jezdily se tam závody a mohla jsem taky soutěžit třeba se svým bratrem. Bavilo mě to a já jsem vždycky vyhrávala. Bratr se vždycky vztekal, že nemohl vyhrát. Taky jsme si na videohrách mohli vybrat modely osobních aut. Byly tam sice taky závodní auta, ale mě bavilo jezdit s modely osobních aut. Vždycky jsem si vybrala krásné červené anebo žluté auto. Bratr měl vždycky takový model auta, které spíše připomínaly malé dodávky a byly většinou modré nebo zelené barvy. Později, když jsem vyrostla, začala jsem se samozřejmě zajímat o jiné modely osobních aut Macmodel. Jak o malé sběratelské hračky nebo i klasická velká auta. Moc se mi líbily takové ty nízká sportovní auta. A nejlépe taky v červené barvě.

I retroi auta jsou krásná.

Takže se mi nejvíce líbilo auto Ferrari nebo Lamborghini. Nejvíce krásných modelů aut jsem viděla na webových stránkách macmodel.cz., mají tam opravdu krásné hračky. Tam najdete opravdu mnoho modelů osobních aut. Líbilo se mi to, takže jsem se šla do prodejny podívat osobně. A byla jsem v němém úžasu, protože opravdu se mi to tam všechno líbilo, že jsem si modely osobních aut nemohla vynachválit. Řekla jsem si, že tohle opravdu krásné. Další prodejny osobních aut ten taky navštívila, protože jsem se do toho zamilovala. Můj sen by byl tam klidně pracovat. Baví mě práce s auty, takže pracovat v nějakém obchodě, kde se prodávají modely osobních aut by mě moc bavilo. A bylo by mi jedno, jestli se jedná o prodejnu s hračkami aut nebo i klasickými auty.