Zajímáte se o finance? Pokud ano, tak vás jistě budou také zajímat hypotéky bez registru. A když jsem se zajímala o hypotéky, tak jsem byla docela v šoku, protože jsem zjistila, že je jich opravdu mnoho. Jak se v tomhle má nějaký člověk vyznal? Znám případy, kdy mi říkala máma, že za jejího mládí byly pouze takové hypotéky, které možná byly jedna anebo dva druhy. Myslím si, že dneska je to takové docela přehnané. Protože dneska kdejaká novinka se strašně moc řeší a ihned je to něco prý globálního a novinka, která se dostane do světa. Nevím jak vy, mě tohle přijde přehnané a taky se mi to vůbec nelíbí. Že se všechno hned musí vychvalovat do nebes. Ale když jsem si potom zjistila, že nějaké hypotéky bez registru se vyplatí a také existují, byla jsem docela překvapená. To vážně existuje nějaká hypotéka, která se vám určitě vyplatí?

Mé bydlení snů.

Nemohla jsem věřit tomu, že hypotéka bez registru opravdu existuje. A tak jsem se ptala své kamarádky, která kdysi pracovala v bance. Měla jsem zato, že se bude kamarádka v tomhle pohybovat a že se v tom ještě samozřejmě dobře vyzná. A měla jsem pravdu. Moje kamarádka věděla, že hypotéky bez registru existují a že ona o nich ví moc dobře.

Kdo by tady odolal?

A říkala, že hypotéky bez registru se taky vyplatí, protože jsou jednoduché a mají rychlé vyřízení. Byla jsem překvapená, co všechno jsem ještě nevěděla. Nedalo mi to a zjistila jsem si několik informací, co všechno hypotéka bez registru obnáší. Bylo to docela skvělé, protože žádné vysoké nároky na to opravdu nebyli. A tak jsem si řekla, že až budu někdy v budoucnu toužit po nějakém svém domku nebo bytě, tak se jistě obrátím na takovou banku, která má tu nejvýhodnější hypotéku bez registru. Vždyť vy byste toho taky jistě využili, ne? Myslím si, že hypotéky bez registru zažijí ještě velký boom a my se tady budeme divit.