Bydlení v rodinném domě je snem pro spoustu lidí. Oproti bydlení v bytě vám poskytne především vyšší soukromí a možnost si bydlení užívat na maximum. Nebudete mít okolo sebe desítky sousedů tak jako v bytovém domě. Musíte ale počítat s tím, že bydlení v domě bude dražší. Zatímco v bytě musíte udržovat jen svůj byt, u domu už musíte počítat s řádově většími investicemi. Musíte udržovat střechu, což rozhodně není levná položka, a kromě samotného domu i jeho okolí. To je tvořeno většinou plotem.

dřevěný plot

Plot je potřeba k tomu, aby se vymezily jednotlivé pozemky, a aby bylo jasné kde končí čí majetek. Kromě této funkce plní i funkci bezpečnostní – tedy že k vám jen tak někdo nevkročí. Nemusíte se obávat nedaných návštěv v podobě lidí ani zvířat. A když si pořídíte například neprůhledný plot, nikdo k vám ani neuvidí, a tí mne zvýší soukromí na celém vašem pozemku. Zároveň takový plot může působit jako větrolam, a nebude k vám tolik foukat.

Proč si vybrat betonový plot?
Protože je bezúdržbový. Nemusí se nijak natírat jako dřevěný plot. Pokud byste si ale vybrat variantu kdy je beton doplněný o dřevěné laťky, je v takovém případě potřeba počítat právě s nutností ho občas natřít. Co se týče samotného betonu, může být maximálně potřeba ho občas umýt od mechu či jiných nečistot.

starý plot

Jak si betonový plot opatřit?
Protože jednotlivé dílce jsou velmi těžké a velké, je potřeba si vždy najmout firmu, která vám plot usadí. Můžete se obrátit na nás, realizujeme betonové ploty na klíč. V takovém případě vás jistě zajímá jaký je za betonový plot cena. Cena se vždy stanovuje individuálně na základě plotu, jaký si zákazník vybere. Záleží i na délce plotu a na tom, zda je potřeba zlikvidovat a odvézt starý plot. Výslednou cenu zákazníkům sdělujeme vždy předem. Kromě samotného plotu si u nás mžete objednat i branky a brány.