Žijete bez partnera (bez partnerky) a přemýšlíte nad tím, že ložnici vylepšíte tím, že zvětšíte plochu svého lůžka na dvojnásobek? Toto řešení vám můžeme vřele doporučit, má to totiž řadu výhod:

Na postel si vezmete notebook

Kdokoli se tísní na lůžku o šíři 80 cm, musí počítat s tím, že kromě spánku si tu toho moc neužije. Z praktického hlediska to výhodné samozřejmě je, tedy s ohledem na úsporu volného prostoru v místnosti, ale probudíte-li se ráno a rádi byste si se svou snídaní ještě hupsli pod peřinu, podnos s talířkem a hrnkem čaje se tam s vámi prostě nevejde. A budete-li chtít pracovat na notebooku, budete se tu různě krčit a hrbit, až vás z toho začnou bolet záda.

žena spí v posteli

Polohu si volíte, jak chcete

U široké postele budete mít spoustu místa jak na notebook, tak i podnos se snídaní. A před usnutím si uvědomíte, že si můžete nohy více natáhnout do šířky, můžete se více naklonit do strany, roztáhnout ruce, zkrátka dopřát si přímo luxusní pohodlí.

Máte možnost pořídit si francouzskou přikrývku

Přemýšleli jste nad tím, že široká postel bude vyžadovat i širší přikrývku? Je to perfektní nápad zejména pro toho, kdo při změně polohy těla ve spánku nerad nadzvedává i deku, aby si dopřál potřebný komfort. Jakmile budete spát s polštářem a přikrývkou větších rozměrů (s francouzskou přikrývkou), budete si tu připadat, jako na zámku.

relax v ložnici

Kočky mohou spát s vámi

Máte-li doma kočky, těm se určitě bude zamlouvat vaše nová přikrývka a postel. Alespoň se tu nebudete tísnit a mačkat, pro každého tu bude dost místa.

Když se seznámíte s novým partnerem…

Budete tu mít již nachystané vše, co potřebujete. Jak širokou http://www.rotava.cz/mesto/udalosti-v-okoli/tanecni-vecer-pro-sirokou-verejnost-306_96cs328.html postel (dvojlůžko), tak i širokou francouzskou deku, která vám umožní přitisknout se k sobě a užít si jeden druhého se vším všudy, co k tomu patří. Jediné, co budete možná potřebovat dokoupit, je druhý polštář.