https://hradecky.denik.cz/zpravy_region/narocna-oprava-skoncila-prinesla-i-zmenu-v-doprave-20171207.html Roman,Times,serif;“>Tráva roste pořád
Znáte to, jednou zahradu posekáte a za pár dní můžete začít znovu. Sekání trávy nepatří mezi nejoblíbenější práce na zahradě, protože je to práce fyzicky a časově náročná, a to i když použijete sekačku nebo křovinořez. Sekat se musí pravidelně od jara do podzimu, a v létě se u toho pěkně zapotíte. Leckdo si ze sekání odnesl i úpal. Pokud už máte sekání trávy plné zuby, můžete tuto nevděčnou práci svěřit nám. Sekáme trávu po celé republice jednotlivým domácnostem, ale najímají si nás i města k údržbě parků a dalších veřejných zelení.

sekání trávy

Určitě vás bude zajímat cena sekání vysoké trávy. Ta se liší podle tvaru, velikosti, přístupnosti a stavu pozemku. Některé pozemky, jako zahrady u domu, jsou snadno přístupné a nebývají tolik zanedbané, jako například zahrady u chalup, kam lidé jezdí jednou až dvakrát do roka. Nejčastějším důvodem, proč lidé mají zanedbané pozemky, je právě velká vzdálenost od bydliště. Cenu si můžete orientačně spočítat za pomocí naší kalkulačky, kam stačí zadat pár údajů.

sekačka na trávu

Pokud chcete ušetřit spoustu práce a času, svěřte sekání nám
Zvládneme cokoliv. Posekat hezkou zahradu, pokud majitelé zrovna nemají čas, pravidelně sekat nebo dokážeme ze zarostlé džungle udělat zase stavební pozemek nebo louku či zahradu. Poradíme si nejen s velkým množstvím plevele, ale díky technice zvládneme vyčistit pozemek i od

  • Náletových dřevin
  • Pařezů

S naší prací budete určitě spokojeni, protože pracujeme rychle a kvalitně. Po našem zásahu bude váš pozemek k nepoznání. Disponujeme nejen sekačkami a křovinořezy, ale máme i mulčovače, pluh i traktor. Zvládneme i těžko přístupná místa, kam se běžně člověk má problém dostat. S námi bude vaše zeleň zase o něco hezčí, protože vám předáme pozemek čistý a bez všeho, co na něm nechcete. Dlouhodobá spolupráce je samozřejmě možná a nebráníme se jí.