Více světla – v katalogu výrobků autožárovek Osram vám společnost předkládá údaje, které byly naměřeny na zkušebních zařízeních a zároveň prověřeny v běžném provozu. Co by vás však mělo především zajímat, jsou ohlasy těch, co si alespoň na zkoušku typ Osram night breaker unlimited h7 zakoupili. Říká se, že nejlepší je vždy vlastní zkušenost a lidé jsou ze své podstaty velmi zvídaví a rádi se chlubí tím, co je potěšilo, nebo naopak co jim nebylo příliš po vůli. Výrobce uvádí, že se před vozem prodlouží až o 40 metrů kužel světla, že je minimálně jednou tolik svítivější než u běžných žárovek, a zhruba o jednu pětinu méně nažloutlý a více bílý. Že tomu tak skutečně je, prokazují statistiky prodeje tohoto typu, který je považován za jeden z nejúspěšnějších.

jaguar

Více světla – více bezpečí – to nejcennější, co každý z nás vlastní, je zdraví. Těžká zranění a smrt na silnicích je bohužel stále každodenním jevem a v mnoha případech si za to můžeme sami svým vlastním přístupem. Dobře vidět a být lépe viděn je základ, od něhož se někdy odráží stav bytí a nebytí. Projeví se to i na samotném jízdním komfortu, jestliže máte dobrý přehled o tom, co se děje před vámi, jízda bude klidnější a vy budete soustředěnější a psychicky vyrovnanější.

reflektory

Něco za něco – ve fyzikálním světě platí nepsané pravidlo, že musí panovat naprostá rovnováha. Týká se to všech životních aspektů a nikdo z nás se tomu nemůže vyhnout. Projevuje se to i v osvětlovací technice, kde se obecně silným a výkonným zdrojům zkracuje životnost, neboť se rychleji opotřebovávají. Platí to také v případě modelů Night Breaker, na úkor vyšší svítivosti a lepších světelných podmínek se musíme smířit s kratší provozní dobou. Pokud byste však chtěli přistoupit na kompromis, lze sáhnout po typech Ultra Life nebo Silverstar, které svítí slaběji, ale mnohem déle.